نسخه فارسی و شمسی ویتایگر 7 (پیشنهاد می شود)

چه افرادی مجاز به استفاده هستند؟
– همه افراد و مجموعه ها برای استفاده شخصی و استفاده مجموعه خود (استفاده ای که فروش و کسب در آمد مستقیم و غیر مستقیم از نرم افزار داخلش نباشد) مجاز هستند و برای آنها همیشه رایگان است، لطفا دعای خیر برای ما فراموش نشود و نیز اگر نرم افزار برایتان مفید بود هر زمان که از قدرت و کیفیت و امکاناتش به شعف رسیدید، به اندازه کرمتان حمایت مالی بکنید تا برای توسعه خدمات و ارائه نسخه های بعدی انگیزه لازم را داشته باشیم.
– برای افرادی که قصد دارند از نرم افزار کسب درآمد کنند، به هر طریق مستقیم و غیر مستقیم، الگو گرفتن یا هر گونه استفاده که منجر بشود ازش کسب در آمد بکنید می باید 40 درصد سود حاصل از هر بار کسب در آمد مستقیم یا غیر مستقیم از نرم افزار را به حساب مجموعه ما واریز کنید.

اگر شرایط ذکر شده بالا را رعایت نکنید رضایت نداریم و استفاده و بهره مندی به هر طریق از نرم افزار شرعا حرام می باشد و قطعا برکتی برای شما نخواهد داشت. اطلاعات بیشتر

برای استفاده از این نسخه نیاز به دنبال کردن فرآیند نصب نیست بلکه فقط لازمه شما فایل هسته را در مسیر نصب مورد نظر ریخته و از حالت فشرده خارج کنید وبعد از آن دیتا بیسی ساخته و کالیشن آن را روی utf8 قرار داده و دیتا بیس را ایمپورت نموده و سپس در فایل config.inc.php آدرس دهی ها و اطلاعات دیتا بیس را وارد کنید. یوزرنیم و پسورد پیش فرض admin/123456

آموزش تصویری راه اندازی ویتایگر شمسی 7

در صورتی که ورژن جدیدی از فایل زبان ارائه شود می توانید آن را به صورت مجزا دریافت و از طریق نصب ماژول، زبان فارسی ویتایگر خود را به روز کنید.

این نرم افزار فارسی شده و قدرت گرفته از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری vtiger.com می باشد.

هر چند در استفاده از ویتایگر و یادگیری و نگهداری سیستم همراهتان هستیم، اما مسئولیتی بابت استفاده از هر یک از نسخه های نرم افزار و کارکردهای آن، نگهداری اطلاعات و بک آپ گیری و حفظ رکودها بر عهده ما نیست و تمامآ وظیفه شماست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 20 میانگین: 4.5]