برای استفاده از این نسخه نیاز به دنبال کردن فرآیند نصب نیست ، بلکه  فقط لازم است فایل زیپ شده ویتایگر را که دانلود کرده اید داخل هاست خود اپلود کنید . بعد از اپلود فایل داخل هاست روی گزینه Extract کلیک کنید تا از حالت فشده خارج شود و بعد از آن یک نام برای دیتابیس خود قرار داده و همچنین یک یوزر مربوط به دیتابیس ساخته شده ایجاد کنید .

بعد از ساخت دیتابیس و اختصاص دادن یوزر  collation را بروی  ‘utf8_general_ci’ قرار داده و فایل دیتابیس را که با پسوند ZIP میباشد را import کنید.

بعد از import کردن دیتابیس به فولدر ویتایگر رفته و فایل confic.inc.php را ویرایش کنید و اطلاعات مربوط به دیتابیس و مسیر نصب ویتایگر را در این فایل جایگذاری نمایید …

اطلاعات ورود پیش فرض بعد از نصب : admin/123456

نکته : قبل از راه اندازی از برقراری پیش نیاز ها و یا پیکربندی آن در مکانی (هاست و یا لوکال) که مایل هستید نصب نمایید ، اطمینان حاصل فرمایید.

 در صورتی که نیاز به هاست دارید و یا از تنظیم بودن پیش نیاز ها مطمئن نیستید ، برای این که در آینده با مشکل روبرو نشوید و بهترین کارکرد را داشته باشید ، میتوانید از سرویس های میزبانی ویژه ویتایگر پیشنهادی ما استفاده کنید .
همچنین در صورتی که مایل هستید عملیات نصب ویتایگر توسط مجموعه فاویتایگر صورت گیرد ، میتوانید بسته نصب اولیه را سفارش دهید و یا از پکیج های پشتیبانی استفاده کنید .
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.2]

4 Comments

 • سلام وقت بخیر
  برای راه اندازی ویتایگر دیتابیس مشتریان لازم هست که موجود باشد؟ دیتابیسی که داخل فایل آموزشی ایمپورت میشود همان اطلاعات اولیه مشتریان است؟

  • سلام خیر
   دیتا بیس خام سیستم هست که ایمپورت میشه و برای کارکرد سیستم لازم است.

 • سلام این فایل دیتابیس که ایپورت کردین رو از کجا بیاریم؟ تو بسته ای که فایل اصلی هست موجود نبود.

  • سلام
   از همونجایی که فایل را گرفتید کنارش هست، به صورت مجزا باید دانلود کنید
   یعنی صفحه دانلود ویتایگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.